Турбота про дітей, їх здорове і щасливе майбутнє є одним з пріоритетних напрямків діяльності районної влади. Діти – це найголовніший скарб нашого суспільства, і від того, як ми їх виховуємо, які зерна добра, справедливості, мужності ми в них закладемо, залежить не тільки майбутнє нашого району, а й майбутнє всієї нашої країни.

  Тож, 2 червня 2014 року у кіноконцертному залі «Дружба» відбулося справжнє свято до Міжнародного Дня захисту дітей. Цього літнього дня до дітей завітали голова райдержадміністрації О.В.Матюшенко, міський голова Т.М.Савченко, заступник голови райдержадміністрації С.М.Бондаренко. Вони побажали міцного здоров'я, добра, радості, здійснення мрій та задумів, світлої долі та добра в родинах і подякували усім, хто своєю працею, громадською діяльністю сприяє становленню юного покоління.

       Потім вихованці дитячої музичної школи, Будинку дитячої та юнацької творчості та працівники РБК подарували дітям свої музичні дарунки.

     Святковий настрій для малечі біля кіноконцертного залу створювали різнокольорові кульки та яскравий аквагрим для всіх охочих, караоке, конкурс на найкращий малюнок на асфальті, розваги з веселими клоунами. Всім учасникам заходу були вручені грамоти та заохочувані призи.

      Веселі та щасливі обличчя дітей та їх батьків – це ознака того, що свято вдалося.