Щороку 1 червня ми відзначаємо свято маленьких громадян – Міжнародний день захисту дітей. Водночас це свято дорослих - хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них, допомагає твердо стати на ноги і обрати власну життєву дорогу.

Діти – найдорожчий скарб для кожної родини, наші радість і майбутнє. Протягом останніх років дошкільна освіта, дитячі садочки району – це найперша і найголовніша мета депутатів районної ради. Ми намагаємося зробити все можливе, щоб створити найкомфортніші умови для реалізації талантів і здібностей найменших наших гадячан.

Щиро дякуємо всім, хто своєю працею, громадською діяльністю сприяє становленню юного покоління. Тим, хто вкладає душу і розум у дітей - навчає, лікує, розвиває їхні творчі здібності, готує до дорослого життя. Особлива вдячність людям, які піклуються про діточок, що залишилися без батьківської опіки, і найбільше потребують тепла і любові.

Дорогі діти! Бажаємо вам міцного здоров’я, успіхів у навчанні, творчості та спорті, здійснення найзаповітніших мрій, цікавого відпочинку під час літніх канікул. Хай ваші сяючі посмішки стануть найкращою нагородою дорослим за їхню любов і турботу!

 

Від імені депутатів Гадяцької районної ради

голова районної ради Олександр Лукаш.