23 травня на базі Лисівської сільської ради відбувся семінар сільських голів району.

Учасники ознайомилися із роботою сільської ради, її виконавчого комітету, благоустроєм сільського кладовища, відвідали будівництво церкви святої Варвари. Сільський голова Лео Іванович Шлегель розповів, що роботи по спорудженню церкви розпочалося минулого року за кошти від соціальної угоди, місцевого населення та спонсорів. У наступному році на свято Пасхи планується її відкриття.

У ході семінару сільські голови ознайомилися зі змінами до постанови Центральної виборчої комісії про нормативні вимоги до приміщень дільничних виборчих комісій і приміщень для голосування та обговорили проект Закону України «Про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади)». Щодо останнього сільські голови виступали з пропозиціями обрання голови районної, обласної ради не депутатами, а відповідною територіальною громадою, а призначення голови державного представництва щоб здійснювалося за поданням депутатів ради.

Під головуванням Олександра Міняйла відбулася конференція місцевої асоціації органів місцевого самоврядування «Гадяччина». У її роботі взяв участь депутат Полтавської обласної ради Володимир Беседа.

У семінарі взяли участь і виступили голова районної ради Олександр Лукаш, заступник голови районної ради Надія Коваленко.