14 травня під головуванням Віталія Тарасенка за участі жителів міста Гадяча, представників Народної ради, керівників медичних закладів району відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення.

Депутати та запрошені обговорили питання, пов’язані із розглядом звернення жителів м. Гадяча щодо організації роботи амбулаторії загальної практики сімейної медицини №2 м. Гадяча по вул. 50 р. Жовтня, 44.

Присутні заслухали головного лікаря центру первинної медико-санітарної допомоги Валентину Близнюк, головного лікаря Гадяцької центральної районної лікарні Олександра Басараба. Виступили голова постійної комісії з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення Віталій Тарасенко, члени Народної ради Олександр Сиваш та Петро Півень, заступник голови районної ради Надія Коваленко, голова райдержадміністрації Олексій Матюшенко,

Підсумовуючи сказане, врахувавши зауваження та побажання заявників, члени комісії з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення прийняли рекомендації:

1. Гадяцькій райдержадміністрації спільно з Народною радою до 1 вересня поточного року вирішити питання розмежування приміщення амбулаторії загальної практики сімейної медицини №2, розташоване за адресою м. Гадяч, вул. 50 р. Жовтня, 44, на дитяче і доросле відділення.

2. Головному лікарю Гадяцького центру первинної медико-санітарної допомоги Валентині Близнюк:

виділити окремий кабінет для прийому дітей лікарями лор та хірургом за графіком на базі амбулаторії загальної практики сімейної медицини №2;

облаштувати маніпуляційний кабінет для дітей біля кабінетів лікарів педіатрів при умові залучення спонсорських коштів на проведення ремонту кабінетів. Просити Народну раду допомогти у вирішенні даного питання;

звернутися за спонсорською допомогою до підприємців та керівників організацій з метою облаштування пандуса біля приміщення амбулаторії загальної практики сімейної медицини №2.

3. Головному лікарю Гадяцької центральної районної лікарні Олександру Басарабу:

забезпечити прийом дітей лікарями лор та хірургом на базі амбулаторії загальної практики сімейної медицини №2, узгодити графік прийому з центром первинної медико-санітарної допомоги ( Валентиною Близнюк) та оприлюднити його в засобах масової інформації;

визначити графік прийому дітей в стоматологічному кабінеті центральної районної лікарні та оприлюднити в засобах масової інформації.