Прес-конференція голови районної державної адміністрації

 

        07.05.2014 року відбулась прес-конференція голови районної державної адміністрації Олексія Володимировича Матюшенка, в якій узяли участь представники місцевих засобів масової інформації: районної газети “Гадяцький вісник”,ОДТРК «Лтава»- Гадяцький інформаційний центр «Регіон» та кореспондент обласного інформаційно-рекламного тижневика «Базар Медіа в Україні».

  Голова райдержадміністрації у своєму виступі звернув увагу на проблемні питання, над якими почав працювати з моменту призначення на посаду рівно місяць потому. Це і питання жорсткої економії бюджету, ремонту доріг, опалювальння закладів освіти та медицини, розвитку територіальних громад, благоустрою населених пунктів та інші. На думку керівника району, вони будуть вирішуватися поступово.

       Даючи вичерпні відповіді Олексій Володимирович зазначив: “Я дуже радий, що гадячани прагнуть змінити на краще життя у нашому місті і районі. І я впевнений, що потрібно поглиблювати зворотній зв’язок влади і громади. Разом у взаєморозумінні, довірі і підтримці, ми зможемо зробити багато позитивного для району.

         Спілкування очільника району з представниками ЗМІ мало форму конструктивного діалогу.

      На завершення прес-конференції голова районної державної адміністрації подякував представникам ЗМІ за співпрацю та побажав гарної плідної роботи.