ГРОМАДОЮ ГАДЯЧЧИНИ РОЗПОЧАТО ОБГОВОРЕННЯ ЗМІН ДО КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ

   У Гадяцькому районі розпочато обговорення проекту Закону України «Про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади)», що триватиме до 13 червня 2014 року.

«Необхідність таких змін обумовлена тим, що саме Конституція визначає основи системи влади, і без відповідних змін провести реформу неможливо», - зауважив голова райдержадміністрації О.В.Матюшенко.

     Зміни до Основного Закону (Конституції) України розроблено Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України. Відповідні пропозиції підготовлені на реалізацію реформи місцевого самоврядування, визначеною Концепцією , що була схвалена Урядом 1 квітня 2014 р.

   Громадське обговорення відбудеться в кожній установі та організації району, міській та сільських радах. Запрошуємо членів громадських,інститутів громадянського суспільства, інших зацікавлених осіб долучитись до громадського обговорення цього проекту.

З роз’ясненням та порівняльною таблицею змін можна ознайомитися в рубриці «Консультування з громадськістю» на офіційному веб-сайті Гадяцької районної державної адміністрації (http://gadyach.adm-pl.gov.ua/) та в міській та сільських радахГадяцького району.

З метою удосконалення проекту Закону України, врахування думки громадськості просимо пропозиції та зауваження надавати сектору інформаційної діяльності та зв`язків з громадськістю апарату районної державної адміністрації до 13 червня 2014 року за адресою: м. Гадяч, вул. Л.Українки, 2, кабінет № 13.